דברי הסבר והנחיות למילוי טופס מועמדות


להלן הנחיות להגשת מועמדות ללימודים בתוכנית מנדל למנהיגות אזורית ברהט, מחזור ג' (2026-2024).

הלימודים בתוכנית יתקיימו אחת לשבוע בימי חמישי, בין השעות 16:30-8:30, החל מחודש ספטמבר 2024 ועד יולי 2026.

לתשומת לבכם, הגשת המועמדות מורכבת משני חלקים:
א. מילוי פרטים ראשוניים לפתיחת תיק הרשמה
ב. מילוי טופס מועמדות מקוון והעלאת מסמכים נלווים

מועמדים מתאימים יוזמנו לתהליך מיון שיתקיים בחודשים אפריל-מאי 2024, ותוצאותיו יימסרו עד סוף חודש יוני 2024.

יש להשלים את מילוי טופס המועמדות המקוון עד 19 במרץ 2024, ט' באדר ב' תשפ"ד.

אנו מזכירים שעל-פי נוהלי קרן מנדל-ישראל, לא ניתן להגיש מועמדות אם יש לך קרבה משפחתית מדרגה ראשונה לאחד מעובדי הקרן (קרבה מדרגה ראשונה כוללת: הורים, אחים, ילדים, בני זוג וגיסים).

לתשומת לבך, טופס המועמדות נתמך בדפדפנים הבאים: Google Chrome ו-Edge.

נגישות: עבור מי שמתקשה במילוי הטופס, ניתן לפנות אלינו בטלפון 08-6201444 ואנחנו נמצא פתרון לכל אחד ואחת.​

 1. גישה לטופס ההרשמה – לאחר רישום ראשוני למערכת, ייווצר עבורך "אזור אישי". הכניסה לאזור האישי תיעשה באמצעות מילוי מספר תעודת זהות ומספר טלפון נייד. סיסמה חד-פעמית תישלח לטלפון הנייד, ובאמצעותה תתאפשר הכניסה לאזור האישי.
  אין זו חובה למלא את טופס ההרשמה כולו בפעם אחת. באזור האישי ניתן לבצע שמירה של טיוטת טופס ההרשמה, באמצעות הלחצן "שמור טיוטה". קרן מנדל רשאית להיכנס ולצפות בפרטים שהזנת כטיוטה טרם לחיצה על כפתור "שלח", וזאת לצורכי תמיכה טכנית או בדיקת מצב ההרשמה. לאחר סיום מילוי הטופס ולחיצה על הכפתור "שלח", לא תתאפשר גישה חוזרת לטופס.

 2. הכנת מסמכים ופרטי מידע – מומלץ להכין מראש את המסמכים ופרטי המידע הבאים, לשמור אותם אצלכם למקרה של בירור או תקלה טכנית, ורק לאחר מכן לגשת למילוי הטופס:

  1. מסמך קורות חיים
  2. תמונת פספורט – נא לסרוק תמונת פספורט ולשמור את הקובץ עם סיומת GIF או JPG או PNG. שמך ומספר ת"ז יצוינו כשם הקובץ.
  3. סריקה של תעודת התואר האחרון או אישור זכאות לתואר – אם טרם הונפקו עבורך המסמכים הללו, ניתן לצרף כמסמך ביניים אישור לימודים עדכני. יש להעביר תעודת סיום תואר/אישור זכאות לתואר עד לעת פתיחת התוכנית. לתשומת לבך, תואר ראשון הוא תנאי סף להגשת מועמדות.​

 3. שאלות פתוחות – בטופס תידרש/י לכתוב חיבור קצר המתאר ציוני דרך משמעותיים ושלבים ביוגרפיים ותעסוקתיים מרכזיים במהלך חייך, שנראים לך רלוונטיים להגשת המועמדות. היקף החיבור בין 200 ל-300 מילים. זאת בנוסף למענה על מספר שאלות פתוחות.

 4. שליחת הטופס – את הטופס והמסמכים המצורפים אליו יש לשלוח באמצעות הכפתור "שלח". הכפתור יפעל רק בתום מילוי כל שדות החובה וצירוף הקבצים במלואם. לאחר שליחת טופס ההרשמה לא יהיה ניתן להחליף את הקבצים שנשלחו.

 5. אישור קליטת הטופס –​ לאחר שליחת טופס המועמדות יישלח אליך דוא"ל ובו אישור קליטת הטופס במערכת. נא לשמור אישור זה.​

לידיעתך: אפשר להגיש עד 2 מועמדויות לאותה תוכנית ועד 3 מועמדויות לכלל תוכניות מנדל. במניין זה נכללת גם השתתפות קודמת בתוכנית מנדל. 
בכל שנת לימודים אפשר להגיש מועמדות לתוכנית מנדל אחת בלבד.

לתמיכה טכנית ניתן לפנות לדוא"ל mrm-support@mandel.org.il או בטלפון 02-568-8878, בימים א'-ה' בשעות 16:00-9:00. במקרה שאין מענה ניתן להשאיר הודעה קולית ולציין שם ומספר טלפון ואנו נחזור בהקדם.

בשאלות הנוגעות לתהליך המיון יש לפנות לדוא"ל Miyun-MCLN@m​​andel.org.il או בטלפון 08-6201444.כדי לעבור לטופס ההרשמה, אנא לחצו על התיבה "קראתי את ההנחיות".

קראתי את ההנחיות.

למילוי הטופס המקוון