בוגרות ובוגרים

בוגרות ובוגרי תוכניות מרכז מנדל למנהיגות בנגב שואפים לשפר את איכות החיים של תושבי הנגב באמצעות מנהיגות חברתית וחינוכית היוזמת ומובילה שינוי, ומבוססת על ערכים וחזון


מחזור א' | (אוקטובר 2007 – יולי 2009)

  • אביבה דקל
  • אורלי בן נתן
  • איריס קוסוור
  • אלפרד מיכאלוביץ
  • גלית איבגי-כהן
  • דני וקנין
  • יוסי חן
  • כרמית והבה
  • ליאור יאדו
  • ליאת פרקאל
  • מגי טובל
  • מור סלע שראבי
  • מישל (בוגי) בוגנים
  • נחמיה פריאל
  • סוזי שרם כהן
  • סיגל ליסקאנו
  • פנינה אלון
  • ציפי טליאס
  • רונן כהן
  • שמעון ביטון

מחזור א' | (אוקטובר 2007 – יולי 2009)

  • אביב אפרים
  • אודליה אוחנה
  • אודליה בונפד
  • אורית שטרן
  • ארז תדהר
  • אשר חמיאס
  • בת ארצי בובליל
  • זיו בר
  • יובל אשוש
  • ירון מיארה
  • מאיה כהן
  • עופר אמר
  • צופית כחלון
  • רוני אזולאי

מחזור א' | (ספטמבר 2009 – יולי 2011)

  • אברהם אייזקס
  • אייל קידר
  • איתן שקד
  • אנה סנדלר
  • דודי שושטרי
  • יערה בראון
  • ליליה שיגול
  • נילי שלו-סורקיס
  • עמוס רדליך
  • עפרה נתן בצלאל
  • שרון דלמן
  • תמר שקד

מחזור א' | (ספטמבר 2010 – יולי 2012)

  • אפרת בשירי
  • ארי בורשטיין
  • ופא אבן ברי
  • ירון נעים
  • ליליה אולידורט
  • נתן בן ארי
  • סנאא ספי-כבהה
  • עירית לרון
  • פנינה אלעל אנגלרט
  • ציפי הרפנס
  • קרן בן דור
  • רוני גרין
  • שלמה בן שושן
  • שרה לוי

מחזור ב' | (ספטמבר 2012 – יולי 2014)

  • אופיר ליבשטיין
  • איילת קסיס-מלכה
  • אילה מוזס פרנק
  • אילנית מסוארי
  • אלכסנדר ויינטרוב
  • אלעד טלמור
  • אפנאן אבו טהה
  • ארז לוזון
  • אשר אוחנה
  • בתיה סיטי
  • חדווה אמונה
  • לילך ויצמן-אוחיון
  • לילך קולומבוס
  • מלכה ישראל
  • משכית הודסמן
  • סלאח אבו האני
  • רעות קלייטמן
  • שלומי מתיאס

מחזור א' | (אוקטובר 2010 – יוני 2012)

  • אורלי טדגי
  • אמבצ'ו רדה
  • אשר וקנין
  • בת-אל סלפטי
  • דוד חיאייב
  • דור ביתן
  • דניאל אורי
  • טלהון ימהרן פנטיה
  • יונית ישי איבגי
  • יצחק קריספל
  • כוכי אבוהרון
  • לאה קבסה דמרי
  • לבנת בוהדנה
  • מרים טויזר
  • רשף בנישתי
  • שרית אוחיון

מחזור א' | (נובמבר 2011 – יוני 2012)

  • אמאן אבו סיאם עמור
  • בדיעה ג'בארין
  • הודא אבו עבייד
  • חנאן אלקרינאוי
  • טלאל אבו סעד
  • יונס אבו מדיעם
  • יוסף אבו מדיעם
  • מוחמד אבוצהיבן
  • סאלח אבו ג'עפר
  • עודה אבו ג'אמע
  • פאדי אלעוברה
  • פרידה אלקרינאוי
  • קאיד אבו לטיף
  • רפי עאטף מסעאד
  • תהאני אבו עליון

מחזור ב' | (נובמבר 2013 – יוני 2015)

  • אברהים אלסייד
  • אלהאם אזברגה
  • בלאל אשקיר
  • ג'לאל אבו קוידר
  • דועא אלעוקבי
  • הנד אבו ג'עפר
  • חסן זוויד אלעביד
  • יסמין אבו ג'אמע
  • סולימאן אבו סכות
  • סולימאן אזברגה
  • ערף אבו גוידר